Yukarı Çık

Kalite Anlayışı

Günümüz taşımacılık dünyasında rekabet, kullanıma sunulan araçların niteliklerinden çok, sunulan hizmetin kalitesi üzerinden sürdürülmektedir. Bu durumun bilincinde olan Konsped, Şirket gelişim politikaları içinde Kalite Yolculuğuna temel vurguyu yapmaktadır.

Bu kapsamda,
Müşteri ilişkilerinde saydamlık, bilginin doğru zamanda ve doğru içerikle verilmesi, dürüstlük, kalite anlayışımızın temellerini oluşturmaktadır.

Şirket işleyişinde, süreçlerin yazılı olarak tanımlanması, bilgisayar ortamında tüm operasyonel işleyişin kayıt altında tutulması, ticari ilişkilerin temelini yazılı anlaşmaların oluşturması genel bir karakter olma özelliğini göstermektedir.

Personel ilişkilerinde, taşımacılık hizmetlerinin gerektirdiği her türlü eğitim, hizmet ağımızın gerektirdiği doğru iletişim olanaklarını sağlayacak lisanlara sahip eleman, tecrübeliden tecrübesize yeterli birikim aktarımı, yeterli ve gerekli tecrübenin ancak uzun soluklu birlikteliklerle sağlanacağı inancıyla uzun yıllara uzanan personel ilişkileri Konsped içinde mutlu bir aile ortamı oluşturmaktadır.