Yukarı Çık

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

TANK KONTEYNER & FLEXI TANK TAŞIMACILIĞI

TANK KONTEYNER & FLEXI TANK KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

DENİZ , HAVA VE KARAYOLU TAŞIMACILIĞII

DENİZ , HAVA VE KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

TERMİNAL HİZMETLERİ

TERMİNAL HİZMETLERİ

Kombine Demiryolu Taşımacılığı

Konsped, demiryolu taşımasının karayoluna karşı olan aktarma dezavantajının ortadan kaldırıldığı demiryolu konteyner taşımacılığının ülkemizdeki önderlerinden biri olma gururunu taşımaktadır. Konsped, 1990 ların hemen başında başladığı demiryolu konteynerleri ile kuruyük taşımacılığını geliştirerek günümüzde daha geniş bir alanda Müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Konvansiyonel Demiryolu Taşımacılığı

Konsped, Türkiye’den Avrupa’nın tüm ülkelerine, Orta Doğu’ nun en önemli merkezleri olan Suriye, Irak ve İran’a, başta Kazakistan olmak üzere, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna, Rusya gibi Birleşik Devletler Topluluğu’ nun tüm ülkelerine veya bu ülkelerden Türkiye’ ye Uluslararası demiryolu konvansiyonel taşımacılığı hizmetini sunmaktadır.

Denizyolu , Havayolu ve Karayolu Taşımacığı

Konsped, deniz , hava ve karayolu taşımacılığının avantajlarını da müşterilerine sunmaktadır. 1995 yılından beri Türkiye’ den tüm dünya ülkelerine ve tersi yönde verilen FCL / LCL – FTL / LTL kombine taşımacılık hizmetleri Konsped’ in deneyimli ve yetkin kadrosuyla her gün daha da çeşitlendirilerek geliştirilmektedir.

Tank Konteyner & Flexi Tank Taşımacılığı

Konsped, 1996 yılından itibaren yakın ilişkiler içinde olduğu ve sahip olduğu 37.000 i aşkın tank konteyner ile dünyanın en büyük sıvı ve dökme taşıma şirketi olan Alman Hoyer firmasının denizaşırı faaliyetlerinden sorumlu olan Hoyer Global Transport’ un acentalığını 2007 yılından itibaren yürütmektedir.

Terminal Hizmetleri

Konsped, Ulusal ve Uluslararası taşımacılığın, ancak çıkış ve varış noktalarındaki terminal hizmetlerinin kalitesi oranında kaliteli, hızlı ve ekonomik olacağını tecrübeleriyle öğrenmiştir.