Yukarı Çık

İnsan Kaynakları

Konsped Uluslararası Taşımacılık İnsan Kaynakları

Taşımacılık, ana sermayesini çalışanların oluşturdukları bir hizmet sektörüdür. Özellikle demiryolu taşımacılığı tecrübeli personel seçiminde her zaman daha büyük sıkıntı çekilen bir alandır. Bu nedenle,Konsped insan kaynakları politikalarında yalnızca doğru personelin seçilmesi değil, aynı zamanda seçilen personelin Şirket içi eğitimi de büyük önem kazanmaktadır. Gerek şirket içi deneylerin paylaşımı, gerekse değişik kaynaklar vasıtasıyla teknik bilgi ve sistemlerin tanıtılması sağlanmaktadır.

Konsped, çalışan ilişkilerinde uzun soluklu işbirliklerine büyük önem vermektedir.Bunun sağlanmasında Şirket içi ilişkilerin sıcaklığı, saygı ve karşılıklı dürüstlüğün temelini oluşturduğu aile ortamı önemli bir rol oynamaktadır.

Bu çabaların sonucunda Konsped çalışanı, genel taşımacılık süreçlerini ve demiryolu taşımacılık tekniklerini bilen, her türlü bilişim programını kullanabilen, müşterileriyle ve çalışma ortaklarıyla ilşkiyi kurabilecek gerekli lisanlara sahip, zamanın önemini bilmenin iş yaşamında temel farklılık oluşturduğunun bilincinde olan dinamik bireylerdir.

Satış ve Pazarlama İçin Ekip Arkadaşları Arıyoruz!

Bize katılmak için CV'nizi info@konsped.com'a göndermenizi rica ederiz..